3.9 C
Podujeva
Tuesday, December 10, 2019

Javë e ftohtë, priten reshje të borës

Gjatë kësaj jave pritet të rikthehen reshjet e borës. 8.12.2019 – Gjatë javës në vijim mbi rajonin tonë pritet të depërtojnë fusha të presionit të...

Agim Veliu vjen me një paralajmërim për VV-në: Ose e pranoni...

Lidhja Demokratike ka vendosur të mos pranojë idenë që për Presidentin të flitet pas një viti. Agim Veliu thotë se tash duhet të qartësohet...

MAGAZINA

Zyrtare: Kosova U-21 fton dy futbollistët e Llapit

Dy lojtarët e Llapit, Mirlind Daku dhe Kushtrim Shabani, janë ftuar nga Kosova U-21, përcjellë “GazetaOlle.com”. Lajmi konfirmohet nga faqja zyrtare e Llapit në Facebook. “Kushtrim...

NA NDIÇNI

0FansaPëlqe