-0.7 C
Podujeva
Friday, January 24, 2020

Linja Hekurudhore R7, Fushë Kosovë-Prishtinë-Podujevë-Merdarë, kur do të funksionalizohet? Flasin nga...

Pas rikthimit të fluturimeve në linjat ajrore Prishtinë-Beograd dhe anasjelltas pritet nënshkrimi  i një tjetër marrëveshjeje për të lehtësuar qarkullimin e mallrave dhe njerëzve...

Dy persona bëhen për spital në Gllamnik të Podujevës

Policia e Kosovës ka arrestuar në fshatin Gllamnik të Podujevës dy persona pasi që dyshoihet se pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht mes vete. Si...

MAGAZINA

Fillojnë talljet pas fitores së Llapit ndaj Dritës (FOTO)

Fillojnë talljet pas fitores së Llapit ndaj Dritës. Faqja e futbollit “Kosova Troll Football”, ka bërë një montazhë qesharake. Aty shihet gjyqtari duke konfirmuar fitoren...

NA NDIÇNI

0FansaPëlqe