Adelina Berisha ndryshon stilin e flokëve, nuk do ta besoni si po duket tani

0

delina Berisha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, shkruan ORAinfo.

https://video.gjirafa.com/adelina-shfaqet-joshese-rrugeve-te-prishtines

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se po rregullon flokët.

Si gjithmonë ajo po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/