Aksident komunikacioni, rrokulliset vetura në Peran (Foto)

0

Në redaksinë e PodujevaPRESS’it kanë arritur disa foto ku tregohet për një aksident të ndodhur sot në fshatin Peran.

Nga ajo që shihet në bazë të fotove vetura e cila është rrokullisur dhe ka dal nga rruga është shumë e dëmtuar. Nuk dihet për të lënduar por në vendngjarje janë policia.

Vlen të ceket se para një muaji afër këtij vendi ka humbur jetën një person në aksident komunikacioni./PodujevaPRESS/