Aksident mes tri veturave në Kodrën e Trimave (Foto)

0

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më herët në Prishtinë.

Sipas një dëshmitari, në lagjen “Kodrën e Trimave” në një aksident janë përfshirë tri vetura.

 

 

Nuk dihet për të lënduar, veçse janë shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale.

Njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës i janë përgjigjur menjëherë këtij rasti dhe të njëjtit janë marr me shikimin e rrethanave që karakterizojnë këtë aksident.

Më poshtë shikoni fotot:

 

Rikthe një koment

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu