Albërija nuk plaket, tërheqëse në foton e re

0

Si duket mosha nuk po ndikon në pamjen e Albërije Hadërxhonajn.

Alberie Hadërgjonaj ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”

Këngëtarja e njohur shqiptare shihet shumë në formë dhe seksi e veshur me fustanin e ngushtë dhe të prerë në pjesën e belit.

Alberia ka vite në skenë, kurse komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme. 43 vjeçarja mahnit edhe njëherë me pamjen.