Batatina: Ka kaluar koha e komunistëve, kjo i nevojitet futbollit

0

Tahir Batatina ka goditur përsëri në Facebook, ashtu siç bën zakonisht pas dështimeve të Prishtinës.

Trajneri llapjan ka riktheksuar që Superligës i duhen trajnerë bashkohorë për të avancuar futbollin.

“Skuadrave të Superliges iu duhen trajnera bashkohorë për ta ngritur dhe avansuar futbollin .

Ka kaluar koha kumuniste tash duhet të ndryshojm dhe të ecim me kohen duke freskuar skuadrat me trajner të ri .

Respekt për të kaluaren por tash ne mendojmë për të ardhmen , për analista mundeni me kry punë a për fushen e gjelbërt ku punohet në aspektin profesionalë”, shkroi Batatina.

Rikthe një koment

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu