10 C
Podujeva
Thursday, October 17, 2019

E thjeshtë dhe pa grim, befason Agnesa Vuthaj

Ka një bukuri natyrale e cila vihet në pah në çdo paraqitje që ajo bënë. Agnesa Vuthaj edhe pse ka vite që kur ajo u...

Labi nis punën në televizionin e ri (Foto)

Moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi, ditë më parë kishte treguar se emsioni i tij ‘1 Kafe me Labin’, do të vazhdojë transmetimin. Ani pse jo...

Marisa, bukuroshja që po e ndihmon Ronaldon të menaxhojë rrjetet sociale (Foto)

Marisa Mendes është vajza e agjentit të Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes. Ajo ndihmoi Ronaldon të bëhet një sportistët më të popullarizuar në rrjetet sociale.E vërteta...

Yllka Kuqi lanson klipin e radhës (Video)

Këngëtarje Yllka Kuqi dje ka lansuar këngën e re të titullauar “I kena fol”, ndërsa në klipin e saj paraqet linjat e veqanta trupore...

Poza e radhës seksi e Mihrijes (FOTO)

Këngëtarja Mihrije Braha ende po vazhdon të jetë në formë të mirë trupore. Ajo nuk po heziton të postoj fotografi provokative në rrjetet sociale, shkruan...

BEBE REXHA: MË DETYRUAN QË KËNGËN TIME T’IA JAP RIHANNAS DHE EMINEMIT

Këngën ‘Monster’ të cilën e kanë kënduar Rihanna dhe Eminem ishte shkruar nga këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, përcjellë KultPlus. Këngëtarja 27 vjeçare e cila është një...

Vajza e biznesmenit të njohur shpallet ‘Miss Peja’ (FOTO)

Vajza e biznesmenit të njohur kosovar, Shkëlzen Jusajt, Erëza është kurorëzuar mbrëmë me çmimin “Miss Peja”. Në mbrëmjen e organizuar në Pejë, Erëza arriti të...

Flori Mumajesi po lufton me dhimbjen, ja sëmundja që po e largon nga skena...

Kantautori Flori Mumajesi është duke fuftuar me shëndetin e tij.  Me anë të një postimi në Instagram ai ka pohuar se prej 6 javësh i është...

FOTOGRAFI / Momente fantastike nga inaugurimet e presidentëve të SHBA. Duke filluar nga viti...

E para fotografi e njohur e një ceremonie inaugurimi, ai i James Buchananit në vitin 1857. Inaugurimi i Abraham Lincolnit në vitin 1861 ndodhi përpara...

Fotografitë e dasmave të vitit 2018 që na mahnisin

Çdo vit, Fearless Photographers organizojnë garën që quhet Fearless Aëards (Çmimet Fearless) ku juria zgjedh fotografitë më të mira të dasmave. Fotografë nga e gjithë...