12.1 C
Podujeva
Thursday, October 17, 2019

Avokatja që po çmend me fotot në Instagram |PAMJE

Quhet Ines Helene dhe është një yll në Instagram falë miliona ndjekësve. Por foto pas fotoje ajo lufton për të drejtat njerëzore. E bukur dhe...

Artistët hapin kuletat dhe tregojnë sa para kanë |PAMJE

Në rrjetet sociale ka filluar së fundmi një sfidë mes disa prej fytyrave publike. Bëhet fjalë për një sfidë me nominime, e cila të...

Është martuar në Llap, por ja nga cili vend e ka origjinën Merita Spahiu

Merita Spahiu këngëtarja e muzikës së lehtë dhe popullore, tash e sa vite është martuar në Llap, shkruan “InfoKosova”. Ndryshe njihet si gruaja e Nysret...

Besim Dina kapet ‘mat’ me të dashuren |PAMJE

Prezantuesi i njohur kosovar shumë shpesh ka deklaruar se është ‘beqar. Por tani mësohet se Besim Dina është në një lidhje dashurie. Madje iu sjellim edhe...

E thjeshtë dhe pa grim, befason Agnesa Vuthaj

Ka një bukuri natyrale e cila vihet në pah në çdo paraqitje që ajo bënë. Agnesa Vuthaj edhe pse ka vite që kur ajo u...

Morena Taraku me këtë pamje duket si një lepurushe

Morena Taraku, është ndër fermat më të përfolura të showbizit shqiptar. Ajo gjithmonë vjen me imazhe nga më të ndryshmet, në bazë të publikimeve shihet...

Me imazhe të reja shfaqet Tayna

Që kur hyri në tregun e muzikës ajo është bërë në një nga femrat më të përfolura në mediat rozë. Reperja e re vazhdimisht komentohet...

Bitcoin po shkon drejt falimentimit

Kriptomonedha Bitcoin po falimenton, bie pothuajse 80 për qind që nga kulmi i tij, transmeton Gazeta Metro. Vetëm një vit më parë, përkrahësit entuziastë të bitcoin,...

Interesante: Gruaja e qet në shitje burrin në eBay, Bashkëshorti i përdorur

Një 40-vjeçare nga Hamburgu, Gjermani e lodhur nga bashkëjetesa me burrin e saj vendosi ta nxjerrë atë në shitje në eBay ditën e Krishtlindjeve. Lajmi...

‘Njerëzit kanë humb jetën për ty’, reagon Adelina Ismaili duke thënë se do jetë...

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Adelina Ismaili, është ndër artistet më në zë në tregun muzikor. Që në moshë fare të vogël, përmes muzikës...