9 C
Podujeva
Wednesday, May 27, 2020

I riu nga Podujeva që jeton në Gjermani, po arrin suksese me hitin e...

Argjend Zeka i cili ka lindur dhe jeton në Dortmund të Gjermanisë është me prejardhje nga Podujeva. Ai ka rrëfyer për portalin tonë, për...

Avril Lavigne kritikon Mark Zuckerbergun

Në një video ku Zuckerberg kishte paraqitur sistemin kompjuterik të shtëpisë së tij, ai kishte bërë një shaka për Nickleback që Avril Lavigne nuk...

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut atraktive dhe elegante në sesionin e fundit

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, vërtet është mahnitëse. Ajo kohët e fundit po shfaqet në publik dhe këtë nuk e ka problem as bashkëshorti i...

Sa do të paguhen Noziy e Adelina Tahiri për ndejën e Vitin të Ri?

Suplementi “Bluetooth” ka zbuluar shifrat e majme, që këngëtarët më të kërkuar në tregun muzikor marrin, për koncertin e fundvitit. Noizy e ka deklaruar edhe...

Këngëtari Dashnor Diko i shpëton për mrekulli sulmit në Berlin

Këngëtari Shqiptar, Dashnor Diko një ditë më parë ka qenë me familjen në tregun e krishtlindjeve në Berlin, aty ku edhe ndodhi sulmi që...

Shokohet këngëtari, tentojnë ta nxjerrin nga intervista me dhunë (Video)

Në emisionin n'Kosovë këngëtarit Duli i ndodhi diçka jo fort e këndshme. Atij iu montua një kamerë e fshehur kinse dikujt iu është dështuar dasma...

Mos e humbni, vjen episodi i radhës i “O Sa Mirë” (Video)

Një tjetër episod i hit-serialit komik, “O Sa Mirë”, ka ardhur para fansave të shumtë të kuaj komedie televizive. Në kanalin zyrtar të serialit në...

Përse disa meshkuj përnjëherë humbin interesimin për femrën të cilën e bëjnë për vete?

A i keni bërë pyetje vetes ndonjëherë përse disa meshkuj përnjëherë humbin interesimin për femrat? Në një moment jetoni si në ëndërr, kurse më...

Rozana Radi fituese e ‘Kënga Magjike 2016’ (Foto/Video)

Fituesja e ‘Kënga Magjike 2016’ u shpall Rozana Radi. Ajo mori pjesë me këngën ‘Ma thuaj ti’ dhe u vlerësua maksimalisht nga kolegët e saj,...

Kush është vogëlushja që mahniti publikun me interpretimin e saj në këngën e Rozana...

Këngëtarja Rozana Radi mahniti mbrëmë (e shtunë) publikun në Pallatin e Kongreseve, me interpretimin e këngës së saj të fuqishme “Ma thuaj ti”, këngë...