Deputetes së PDK-së i keqpërdoren fotot në Facebook

0

Deputetes së PDK-së, Ganimet Musliu, i janë keqpërdorur fotografitë publike të saj, duke krijuar një llogari të rreme në Facebook.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputetja Musliu e cila edhe ka bërë thirrje që të mos pranohet kërkesa e miqësisë që vjen nga ky profil i rremë.

“Miremengjesi te dashur miq, dikush po tenton te keqperdor fotot e mia dhe identitetin tim ne FB andaj nese ju vie kerkese per shoqeri nga kjo faqe qe shihni ne foto ju lutem raportoni sepse nuk jam une!

p. S. Faleminderit te gjithe atyre qe me njoftuan per kete adrese. Me vjen keq qe ju kane shqetesuar ne emrin tim!” ka njoftuar deputetja Musliu.

 

Rikthe një koment

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu