Ekspozon figurën perfekte modelja e famshme

0

Daphne Joy ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në Instagram në të cilën ka mahnitur edhe një herë.

Modelja e njohur së fundi ka qëndruar në Santorini ku edhe po realizon fotosesion me bikini të markës në emrin e saj.

Daphne ka vënë në pah edhe një herë figurën e saj perfekte në fotografin që e publikoj për mbi një milionë ndjekësit e saj.

32 vjeçarja dukej joshëse dhe impresionoj me paraqitjen e radhës.

Ndryshe, ajo është nënë e një djali nga lidhja e saj me reperin 50 cent me të cilin u nda kohë më parë./Indeksonline/