Enca: Jam krijesa më e bukur në botë

0

Enca Haxhia ka thënë se e sheh veten si krijesën më të bukur në botë edhe në ditët e saj më të këqija.

Këngëtarja Enca Haxhia nëpërmjet publikimit të një Instastory ka treguar se ndihet shumë mirë me veten, shkruan lajmi.

”Dhe sa për krahasimet, edhe në ditët e mia më të këqija ndihem si krijesa më e bukur në botë sepse ashtu jam. Dhe kështu duhet të ndiheni të gjithë, përveç juve hatersave, juve keni Zot m…n tim”, ka shkruar ajo plot mllef.

Enca njihet si person e cila mendimet e saj i thotë hapur andaj nuk e ka probleme ta bëjë këtë. Me reagimin e fundit u është drejtuar atyre që nuk e duan por se për kë bëhet fjalë konkretisht nuk dihet dhe do ta marrim vesh shumë shpejtë.

Enca Haxhia

Rikthe një koment

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu