Fatmir Sejdiu takohet me Hashim Thaçin e Kadri Veselin (Foto)

0

Ish Presidenti i Kosovës Fatmir Sejdiu sot në ceremoninë e organizuar nga Ambasada Gjermane, në përkujtim të 3 tetorit të vitit 1990, datë kjo që shënon ribashkimin e Gjermanisë, është takuar edhe me Presidentin Thaçi dhe kryeparlamentarin Veseli, transmeton PodujevaPRESS.com

Foton e ka publikuar vetë z.Veseli në llogarinë e tij Facebook.

Rikthe një koment

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu