Ferizaj luajti me fanella pa logo (FOTO)

0

Problemet e ndeshjes së kaluar në Podujevë, ndaj Llapit, kanë bërë që Ferizaj të blejë fanella tjera, me të cilat mund të luajë në udhëtim ndaj skuadrave bardhekaltër.

Ferizaj sot veshi për herë të parë fanellat ngjyrë vjollcë, në të cilën nuk e pati të stampuar logon e klubit e as sponsorin që e ka në fanellat e para, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Sigurisht, jemi në Kosovë dhe mbase duhet të jemi “falënderues” që të paktën këto fanella i kishin numrat prapa në shpinë.

12 13