Gjarpri e sulmon gjatë xhirimit fotografin kosovar

0

Fotografi kosovar, Arian Mavriqi vazhdon të sjellë pamje të ndryshme nga kafshët, shpezët dhe fauna në Kosovë.

Kësaj radhe Mavriqi hasi në telashe gjatë xhirimit të një gjarpëri.

Ai për pak sa nuk u kafshua kur gjarpëri kërceu në sulm për ta kapur atë, gjersa po xhirohej./Indeksonline/

TEMA

Rikthe një koment

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu