Haradinaj prezanton faqen zyrtare dhe rrjetet sociale ku do të komunikojë gjatë zgjedhjeve

0

Kandidati për kryeministër i koalicionit PDK-AAK-Nisma, Ramush Haradinaj, ka njoftuar për kanalet e komunikimit se ku mund të informohen votuesit lidhur me aktivitetet dhe angazhimet e tij gjatë fushatës zgjedhore.

“Përmes këtyre kanaleve të komunikimit digjital do të mundohem që t’ju mbajmë sa më të informuar mbi angazhimet dhe aktivitetet e mia”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

“Në lidhjet e mëposhtme gjeni profilin tim zyrtar për platformat e rrjetit social Twitter dhe Instagram:

Twitter: https://twitter.com/haradinajr…

Instagram: https://www.instagram.com/ramu…

Për më tepër faqja ime zyrtare në internet është si më poshtë:

http://www.ramushharadinaj.com…“, ka njoftuar Haradinaj.

“Ju siguroj se kur t’ia nisim punës, atë ditë Kosova s’do të jetë më kështu siç është. Kosova do të jetë një vend i gjallë”, ka thënë ndër të tjera kandidati për kryeministër i koalicionit PDK-AAK-Nisma.