I digjen mbi 1 hektar mjedra dhe sistemi i ujitjes

0

Policia raporton se në Malishevë një person ka raportuar se të dyshuar të panjohur i kanë vënë zjarrin hamulloreve me ç’rast zjarri ka depërtuar në pronën e tij dhe iu kanë djegur 1.30 hektarë me mjedër si dhe sistemi i ujitjes.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse, ndërsa njësiti zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin.

Rikthe një koment

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu