Këto ishin aksidentet e ditës së diel

0

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit, në territorin e vendit janë regjistruar gjithsej 34 aksidente trafiku, prej të cilave, 17 kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 17 të tjera me dëme materiale, transmeton PodujevaPRESS.

Sipas policisë, ndaj gjithë pjesëmarrësve në trafik që kanë thyer rregullat e komunikacionit, janë shqiptuar 945 gjoba kundërvajtëse./PodujevaPRESS/

Rikthe një koment

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu