Ky djalë sot është një nga aktorët më të pëlqyer shqiptarë (Foto)

0

Neshat Krasniqi është një nga aktorët më favorit të momentit.

Audienca e gjerë shqiptare e njeh për rolin e Bambit në serialin ‘O sa mirë’, rol ky të cilin ai ka arritur që ta përvetësoj shumë mirë dhe përmes tij ta fitojë pëlqyeshmërinë e madhe nga ana e publikut, shkruan lajmi.net

E në një fotografi kur ai ishte fëmijë, shihet se Neshati si i vogël ka qenë tejet i ëmbël, madje nuk është se ka pësuar shumë ndryshime në pamje.

Kujtojmë se përpos se si aktor, Neshati është i njohur edhe si model fitnesi!/Lajmi.net/

11659400_10205845850809017_2440753501206931693_n

14963377_10207755962840624_7255032339325859749_n

14519860_10207423303924359_8554423270872657072_n