Ky është mesazhi i “Legjendave” për Nexhat Dumnicën, pas largimit të tij nga KF Llapi

0

Grupi i tifozëve llapjanë “Legjendat” me në të një mesazhi kanë falënderuar kryetarin ederitashëm të klubit Nexhat Dumnicën, transmeton PodujevaPRESS.com

Ata e kanë falenderuar për krejt çfarë ai ka bërë për Kf Llapin sipas tifozëve me shumë mund.

Ky është mesazhi i tyre:

 

Faleminderit President!

Faleminderit per kontributin tuaj 5 vjeçar per klubin e qytetit, KF “Llapi” dhe ne veçanti per tifozerinë “Legjendat”.Ju ishit njeri kryesor qe e plotësuat ëndrrën e gjithë qytetit, ringjalle klubin duke e rikthyer ne Superligë me shumë mund dhe duke e bërë klubin prej më të organizuarve në Kosovë!

Përmes këtij postimi falenderojmë edhe të gjithë anëtarët e kryesisë për kontributin e tyre deri më sot.

I gjithë qyteti u është mirënjohës përherë!