LAJMI I FUNDIT: Gjendet i vdekur 4 vjeçari në pishinë

0

Një djalë katërvjeçar është mbytur gjatë pushimeve në një qendër për aktivitete në Devon.

Djali, nga Weymouth, u gjet në një pishinë në Qendrën e Aktiviteteve të Shtëpisë së Knappit pranë Bidefordit të hënën, transmeton Klan Kosova.

Djali kishte qenë në pushime me familjen e tij, tha policia.

Ai u raportua i zhdukur dhe u gjet në një pishinë pas një “kërkim të gjerë” ku për të gjetur trupin e tij ekipet e shpëtimin angazhuan edhe disa heliopter.