Mësuesi e bënë për spital një nxënës në Suharekë

0

Në një shkollë të Suharekës, raportohet se një arsimtar në një shkollë, gjatë ushtrimit të detyrës për shkaqe të pa njohura, e ka goditur viktimën mashkull nxënës  i shkollës.

Si pasojë e goditjes, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./Indeksonline/