Momenti i mrekullueshëm kur kjo bebe dëgjon për herë të parë

0

Beba Scarlett Benjamin kishte lindur tre muaj më herët. Pas lindjes së tij u zbulua që ai kishte probleme me dëgjim.

11 muaj pas lindjes pas vendosjes së aparatit të dëgjimit, Scarlett mund të dëgjojë.

Videon nga momenti kur dëgjon për herë të parë e ka postuar CNN. Kjo video është pëlqyer shumë nga publiku dhe është bërë virale në rrjetet sociale./Indeksonline/