Mustafi largohet nga Londra (Foto)

0

Shkodran Mustafi po i kalon pushimet në Monaco

Për shkak të Kupës së Anglisë, Arsenali nuk luajti këtë vikend ndaj Southampton, dhe lojtarët kishin disa ditë pushim. Kështu, mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, Shkodran Mustafi, ka shfrytëzuar ditët e pushimit për të shkuar në Monaco.

“Ditë me diell në Monaco – vend i mrekullueshëm, por dhe më i mirë me zhurmën e motorëve”, ka shkruar ai në Instagram. /Express/