Përleshen nënë dhe bijë në Prishtinë, njëra arrestohet

0

Përmes raportit policor është njoftuar se në Prishtinë dy të dyshuara të cilat janë nënë dhe bijë, pas një mosmarrëveshje janë përleshur mes vete.

Të dyja kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor, kurse me vendimin e prokurorit, njëra nga të dyshuarat është dërguar në mbajtje, ndërsa tjera është liruar.

 

Rikthe një koment

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu