Rikonfirmohet moslargimi i ministrave të PDK-së

0

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka rikonfirmuar sot se asnjë ministër i PDK-së nuk është dorëhequr nga Qeveria.

Ai këtë e ka konfirmuar nëpërmjet një aktiviteti të përbashkët me ministrin e Financave Bedri Hamza dhe atë të Inovacionit Besim Beqaj që po zhvillohet në Prishtinë me përfaqësues të qindra bizneseve ku po prezantojnë reformën e re fiskale.

 

Rikthe një koment

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu