Sa do të paguhet Labi në KTV? (Foto)

0

Moderatori Labinot Gashi, tashmë ka konfirmuar se do të jetë pjesë e KTV’së.

Ai ishte larguar nga RTV21 pas 17 viteve, ndërsa ka pranuar se arsyeja e largimit ishte paga e ulët.

Emisioni “1 kafe me Labin” i kishte sjell fitime kogja të mira RTV 21, por pavarësisht kësaj paga që Labi e merrte ishte shumë simbolike dhe këtë e kishte pranuar vetë moderatori, shkruan “Magazina.al”

Ajo çka të gjithë po pyesin tani, është se sa do të paguhet Labi nga Koha Vision, një televizion i cili nuk ka pasur qasje të mirë në lidhje me emisionet e stilit siç i bën Labinot Gashi.