Sot luhet ndeshja Prishtina – Llapi, kryendeshja e javës së nëntë në Superligën e Kosovës

0

Padyshim, ndeshja kryesore që do të zhvillohet në javën e nëntë është ndërmjet Prishtinës dhe Llapit në kryeqytet, të , me fillim nga ora, 17:45.

Në këtë ditë, zhvillohen edhe tri ndeshje tjera. Lideri, Feronikeli pret KEK-un në Drenas, Drenica është nikoqir i Dritës si dhe Ballkani luan me Ferizajn.

Ndërsa, të dielën, Gjilani do të përballet me Lirinë në një ndeshje mjaft atraktive, si dhe Trepça’89 pret Flamurtarin në shtëpi.

E shtunë, 06.10.2018, ora 15-00
Ballkani – Ferizaj
Feronikeli – KEK-u
Drenica – Drita
Prishtina – Llapi, ora 17-45

E diel, 07.10 2018, ora 15-00
Gjilani – Liria
Trepça ‘89 – Flamurtari.

 

Rikthe një koment

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu