Therje me thikë në Prishtinë

0

Është arrestuar një person në Prishtinë pasi që kishte sulmuar me thikë një person tjetër.

Ky i fundit është dërguar për tretman mjekësor dhe është liruar për në shtëpi, po ashtu edhe i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/

Rikthe një koment

Ju lutem shkruani komentin!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu