Vetura godet çiklistin në fshatin Bardhosh |PAMJE

0

Një veturë dhe një çiklist janë përplasur sot në mesditë në Bardhosh, transmeton Gazeta Metro.

Gjatë ditës se sotme një  aksident ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Podujevë, respektivisht në fshatin Bardhosh, ku një çiklist është përplasur me një veturë.

Dhe si pasojë çiklisti ka mbetur i lënduar, të cilit është ofruar ndihma e parë dhe është jashtë rrezikut për jetë

Lajmin e kanë konfirmuar policia e Kosovës